Op criteria als shopping en de verhouding prijs/kwaliteit kunnen wij de keuze nog wel begrijpen, maar het aanbod aan bezienswaardigheden, kunst en cultuur en restaurants is in de Thaise hoofdstad niet te vergelijken met de meeste grote steden in Europa. Ook de keuze voor het Cambodjaanse Siem Reap als nummer 7 in de Top 10 is wat ons betreft onbegrijpelijk. Voor zover je Siem Reap al een stad kunt noemen, is er afgezien van de topattractie Angkor niet zo heel erg veel te beleven/shoppen of culinair te genieten. Dat schreeuwt wat ons betreft dan ook om een eigen verkiezing van de leukste stad van de wereld!
Wij zijn dan ook benieuwd wat jij de leukste stad ter wereld vind. Tot eind augustus kun je stemmen op jouw favoriete stad in de wereld. Je kunt je stem uitbrengen via de Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. , twitter of op onze Facebookpagina.
Onder de stemmers verloten we 3 exemplaren van het fotoboek 100 mooiste steden van de wereld




Het blad Travel & Leisure laat zijn lezers jaarlijks de beste steden van de wereld kiezen. Op basis van criteria als bezienswaardigheden, het aanbod aan kunst en cultuur, restaurants, shopping en de verhouding prijs/kwaliteit 