
Rwanda en Uganda hebben nog steeds een imagoprobleem: deze twee Afrikaanse landen worden door veel mensen nog steeds geassocieerd met genocide en grootschalige mensenrechtenschendingen. Niet veel mensen realiseren zich dat de tijd dat men elkaar i
De zomer staat weer voor de deur en dus maken de wielerliefhebbers zich alweer op voor de ronde van Frankrijk. Echter, niet alleen in Europa worden wielerwedstrijden gereden. Ook in het Afrikaanse Rwanda wordt jaarlijks een wielerwedstrijd gereden: de ronde van Rwanda.
Deze wedstrijd start net als de ronde van Frankrijk met een proloog en kent vervolgens acht etappes, waarbij de renners in totaal zo'n 900 kilometer door de Afrikaanse hitte af moeten leggen.